Що привезти з Польщі в подарунок?

Рейтинг:  0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Дерев’яні іграшки.

Особливою популярністю користуються іграшки на колесах, дерев’яні янголи і новорічні прикраси. Виготовляються вони вручну, а купити їх можна або в сувенірних магазинах, або в спеціальних майстернях.Польські чоловічі капелюхи.

Як правило, такі капелюхи або повністю червоні, або в них присутній червоний колір. Особливою популярністю користуються червоні капелюхи з вишитим гербом польським. Знайти їх можна в сувенірних магазинах і в магазинах з одягом.Срібні ложки, виконані в старому польському стилі. Продаються вони в ювелірних магазинах і в сувенірнихкрамницях.Вавельський дракон є деяким символом Польщі. У Кракові його продають у різних видах і різних розмірів – від крихітних, вирізаних з дерева, до метрових, плюшевих.

Скляні вироби з вигравіруваними вручну польськими орлами. Особливу популярність мають такі стакани і келихи. Купити їх можна в сувенірних магазинах і в спеціалізованих бутіках торгових центрів.

Ляльки у польських національних вбраннях. У сувенірних магазинах можна знайти не тільки дерев’яні та пластмасові ляльки, а й порцелянові.

Гуцульські килими. Виготовленням таких килимів займаються жителі гірських районів Карпат – гуцули. Різнобарвні з геометричним узором гуцульські килими робляться з баранячої вовни. Як правило, вони мають невеликий розмір і досить тверді. Купувати їх краще в районах безпосереднього проживання гуцульських майстрів.Великодні яйця з дерева, виконані в традиційному польському стилі. Розписуються ці яйця тільки вручну в яскраві тони. Знайти їх можна в сувенірних лавках.

Болеславська кераміка за своїм забарвленням нагадує гжель. Роблять її в місті Болеславець, який знаходиться на заході Польщі. Знайти її можна в місцевих майстернях і в сувенірних магазинах.

Коралові намиста. У великій кількості вони продаються в польському місті Краків.

Пташки-свистульки є одним з найпоширеніших сувенірів з Польщі. Причому, свою популярність вони мають ще з середніх віків, коли продавалися на ярмарках. Продаються вони практично на кожному розі.

Фігурки лицарів можна знайти в місті Мальборк. Там знаходиться найбільший середньовічний замок у Європі, який служив резиденцією магістрів Тевтонського ордена. Тому лицар є свого роду символом Мальборка.{jcomments on}

Power by Rebiz Group!Rebizant Famyly.